Субота, 20.04.2024, 00:22 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Квітень » 6 » Здоров’я – золотий ключ життя
Здоров’я – золотий ключ життя

Скільки можна переробити роботи за день? Коли не втомлюєшся жити? Чому його потрібно пильнувати? Чи дійсно життя його вкорочує, чи навпаки? Мова – про наше здоров’я! Скільки роботи – гори! Не втомлюєшся жити, коли дні свої не рахуєш! Пильнувати потрібно, бо шкідливі звички вкрадуть! Здоров’я життя тільки продовжує! Те, що повноцінне здоров’я – найголовніша умова плідного життя, беззаперечно підтвердить вам, дорогі відвідувачі бібліотеки та сайту, книжкова виставка – заклик «Будьмо здоровими!», присвячена Міжнародному дню здоров’я, що відзначається 7 квітня, щорічно з 1948 року.
Структура виставки зрозуміла та доступна: перший розділ «Допитуйся – як берегти» закличе до розуміння необхідності  ощадливого ставлення до власного здоров`я, тому що «немає щастя без здоров`я»; література другого розділу «Цікався – корисне поряд» доведе, що берегти здоров’я легко, якщо знаєш основні правила збереження, яким вчити нас починають ще  з дитинства; третій розділ «Займайся – спортом» так і підштовхує до виконання рухів легкої фізичної зарядки, тому що «у здоровому тілі – здоровий дух»; а четвертий «Стережися» попередить про шкідливий вплив на організм звичок, що можуть вкоротити життя.
       «Будьте здоровими, наші читачі!» - щодня бажають вам бібліотекарі, щоб зустрічі у бібліотеці були частішими.

Категорія: Виставки | Переглядів: 755 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1