Четвер, 18.04.2024, 07:45 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Листопад » 14 » Зв'язок поколінь
Зв'язок поколінь

10 листопада в Палаці культури ім. Т. Г.Шевченко пройшла презентація книги  білицьких  поетів – аматорів   «Связь поколений».  Бібліотекарі бібліотеки – філії №4 презентували книжкову виставку «Білицьке поетичне». На виставці  були представлені поетичні  твори білицьких та добропільських поетів: Копцова А.Д., Бахтіна Е., Брик В., Заварзіна Г., Курилюк С., Мельник С., Султанової Н, Новописного М., Васильєва С. та ін.

Захід розпочався  нагородженням учасників художньої самодіяльності, які отримали призові місця на конкурсах. А  потім гості насолоджувалися чудовою поезією, яка линула з вуст самих же авторів. Поети – аматори читали свої вірші, які ввійшли до нової збірки. «Связь поколений» - це друга спільна збірка літературної творчості  учасників  клубу за інтересами «Пишущей братии». Перша збірка віршів «Чувства вслух» вийшла в світ у 2009 році. В збірку увійшли вірші та проза, в яких автори виразили свої почуття, любов та шанування рідному краю, своєму місту, людям, які живуть і працюють в ньому.

Бібліотекарі  разом з читачами вітають «Пишущую братию» з появою нової збірки та бажають міцного здоров’я, натхнення, доброго настрою та  творчих злетів!

Категорія: Зустрічі клубу «Пишущая братия» | Переглядів: 647 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1