Четвер, 25.04.2024, 12:52 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2019 » Березень » 26 » Читання – це розум та сила. Так чи ні?
Читання – це розум та сила. Так чи ні?

Книга – найніжніше та найцінніше слово для бібліотекарів. Читання – найнеобхідніша потреба кожної людини, без вміння якої неможливий ані подальший розвиток, ані становлення як особистості. Читання - складний когнітивний процес. У нього входить візуальне сприйняття символів, їх декодування, розуміння загальної композиційно-логічної побудови тексту. Читання  текстів впливає на глибинні структури мозку.
Акція «Читання – це розум та сила» зібрала у бібліотеці майбутню професуру нашої країни. Разом ми обговорили питання позитивного впливу читання на мозок, що допомагає вчитися на «12» балів. Визначилися зі структурою найпривабливішої для читачів книги, що обов’язково повинна складатися з гарних ілюстрацій та чіткого ненав’язливого шрифту зручного для сприйняття очей. Усі докази опонентів дівчаток розсипалися на друзки. Не вистояв навіть «читання псує зір», тому що кожне вміння, як і читання, потребує певних правил: не читати лежачи, тримати книгу на достатній від очей відстані, робити перерву та руханки для м’язів очей.
       Тож по завершенні акції нашими читачами був виведений висновок: читання – це справжній розум та сила, а не читання – світ без фантазії та можливостей. А це, погодьтеся, дуже сумно. Тож читаймо, розвиваймося, постійно вчимося, частіше відвідуємо бібліотеки! Дякуємо усім учасникам акції!

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 521 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1