П`ятниця, 19.04.2024, 04:53 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Жовтень » 12 » Козацька слава не поляже, а про себе розкаже
Козацька слава не поляже, а про себе розкаже

В історії  нашої країни є славні сторінки, які дарують нам надію, що тяжкі часи минуться, що у нас стане мудрості та сміливості подолати будь-які перепони на шляху миру та добробуту. Тому сьогодні особливо важливо, щоб маленькі українці були обізнані з історією рідного краю, щоб вони відчули своє міцне козацьке коріння та пишалися Батьківщиною.

Саме напередодні Дня захисника України та Свята українського козацтва працівники міської бібліотеки відвідали учнів 3-А класу ЗОШ №10. Вони провели голосні читання  «Про козаків читаємо – сміливими зростаємо». Діти отримали не тільки багато нової та корисної інформації про те, звідки взялися козаки,  розпорядок дня козака, устрій та порядок на Січі, а також прийняли участь у вікторині «Козацькому роду нема переводу». Бібліотекарі  ознайомили дітей  з книгами про козаків, які є у бібліотечному фонді , а також запросили  відвідати   бібліотеку.

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 557 | Додав: tetyana | Рейтинг: 2.0/2