П`ятниця, 29.03.2024, 08:53 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Листопад » 20 » Розмальовка – барв веселка!
Розмальовка – барв веселка!

В рамках проекту "Мережа інклюзивно - мистецьких просторів в бібліотеках міста Добропілля" за підтримки Українського культкурного фонду,  Білицька міська бібліотека – філія № 4 творить чарівні дива зі спеціальним класом ЗОШ № 10 .

Казка має властивість вчити та ділитися досвідом з кожним, хто загляне у її безкраї обрії. А якщо казку можна ще й розмалювати так, як бажається, тобто спробувати себе у ролі художника та ілюстратора, це вже буде для дитини корисною справою. Саме такою справою займалися діти, розмальовуючи «Казковий диво грай». Підбір кольорів – справа відповідальна, але усім до снаги, бо робить світ яскравим!

Категорія: Корекційний клас ЗОШ №10 | Переглядів: 567 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1