П`ятниця, 26.04.2024, 03:31 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Травень » 18

Незвичайний та цікавий бібліотечний урок «Твої помічники у навчанні» провели бібліотекарі  з учнями 3-Б класу ЗОШ №10. На уроці учні познайомилися з довідковою літературою, зокрема, різними видами довідкових видань (словників, довідників, енциклопедій), які є в бібліотеці. Особливо зацікавили дітей енциклопедії «Комахи», «Рослини і тварини України», «Відкриття і винаходи». Дуже сподобались школярам практичні завдання з пошуку інформації за  певною темою. Із задоволенням діти відповідали на питання: «Скільки зірок можна побачити неозброєним оком?», «Що таке галактика?», &laqu ... Читати далі »

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 655 | Додав: tetyana | Дата: 18.05.2017 | Коментарі (0)