П`ятниця, 03.05.2024, 04:07 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2019 » Травень » 16 » Добрі справи від малечі
Добрі справи від малечі

З давніх - давен скарбницею духовного багатства, що поєднує минуле, сучасне і майбутнє є книга.

Вже не перший рік Білицька міська бібліотека проводить акцію «Від серця до серця дарую я книжку». Сонячного весняного ранку до бібліотеки  завітали діти  старшої  групи «Чомусики» дитячого садочку «Світлячок» разом  з вихователем  Жукотською Л.Б. Несподіванкою стало те, що вихованці дитячого садочку прийшли до бібліотеки з  подарунками. Малюки принесли в бібліотеку свої  улюблені книжки, які вони прочитали.

Діти вирішили поділитис я ними з іншими читачами, які люблять читати. Здавалось би важко в наш час достукатися до людських сердець, та дуже приємно, що   і сьогодні залишилось багато добрих  людей. Чимало дітей вже принесли багато цікавої  та потрібної  бібліотеці  літератури. Від щирого серця дякуємо!

Поспішаймо робити   добро! Від цього на душі стає приємно і тепло.

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 373 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1