П`ятниця, 19.04.2024, 18:48 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Червень » 26 » КОНСТИТУЦІЯ – ОСНОВА ДЕРЖАВНОСТІ
КОНСТИТУЦІЯ – ОСНОВА ДЕРЖАВНОСТІ

28 червня наша країна відзначає День Конституції. 27 років тому в Україні було прийнято Основний Закон держави. Цей акт закріпив незалежність українського народу, зробив його справжнім володарем суверенітету.
     Щоб ознайомити школярів з історичними передумовами прийняття Основного Закону України, прослідкувати шлях, пройдений нашою державою від Конституції Пилипа Орлика до прийняття нової Конституції України, бібліотека-філія №4 запросила на відео перегляд «Конституція – основа моєї держави» вихованців пришкільного літнього оздоровчого табору «Веселка»  ЗОШ №10 загін «Єралаш».

Бібліотекар розповіла дітям, про те як «народжуються» закони; пояснила, що Конституція надає дітям рівні права та не допускає жодного насилля над дитиною. Учні подивилися відео презентацію «Від Пилипа Орлика до сьогодення».
       В читальному залі бібліотеки була розгорнута книжкова виставка «Головний документ держави», де читачам була запропонована правознавча та історично-довідкова  література.
       Виставка дає можливість зрозуміти, яким важливим і важким був процес створення власної Конституції та відображає найважливіші шляхи становлення української державності.

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 652 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1