Субота, 20.04.2024, 08:20 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Жовтень » 12 » Козацька слава – нації основа
Козацька слава – нації основа

Українська осінь бере владу над рідною природою, рахуючи дні до свята, що поєднує у собі багато подій: 14 жовтня – День захисника України, Покров Пресвятої Богородиці, День українського козацтва. Козацька спадщина велика, а найбільше її значення у створенні «гена захисника», що допомагає бійцям АТО захищати український народ.

Для учнів 4 класу ЗОШ № 10 бібліотекарі провели брейн – ринг «Від козака – до бійця АТО». Дві команди «Сині» та «Жовті» з честю, гідністю, справедливістю і при великому напруженні  мозку шукали інформаційні повідомлення за темою козаччини, максимально уважно переглядали запропоновані відео «Дітям про козаків» та «Козацькі розваги», щоб потім правильно давати відповіді, намагаючись встигнути першими.

Конкурс капітанів довів, що учасники команд капітанів обрали чесно. Всі діти намагалися швидко та якісно виконувати свої завдання, за що й отримали нагороди – грамоти та для класу календар із охоронцем – собакою на наступний рік.
        Бібліотека – супер – місце, де можна проявити свої таланти та здібності, а у брейн – ринзі довести, що багато читати – це сучасно і престижно!

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 677 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1