П`ятниця, 29.03.2024, 17:44 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2016 » Травень » 28 » Мир дітям планети Земля!
Мир дітям планети Земля!
Наші діти – веселі й бешкетливі,сумні й смішні, а іноді не за віком серйозні, наповнюють життя змістом, приємними турботами. Якби люди відразу з'являлись на світ дорослими, якою б була наша планета? Чи були б моря такими синіми? Гори - височенними? Ліси – таємничими? Чи шумів би затишно дощ, а сонце тішило своїм теплом і світлом? Земля без дітей?.. Ні, не уявити цього. Тому й звучить упродовж багатьох років у нашому житті гасло: «Мир дітям планети Земля!» Упродовж останніх років стали традиційними заходи міської бібліотеки, присвячені Міжнародному святу захисту дітей. Цього разу дитяче свято «Острів дитинства на планеті Земля» був проведений з учнями 4класу ЗОШ №10 (кл. керівник Науменко І.В.) . Працівники бібліотеки влаштували для учнів уявну кругосвітню подорож по океану розваг. Діти разом з бібліотекарем Гук Л. П. відвідали острова Загадковий, Жартівливий, Танцювальний, та найбільш очікуваний - Подарунковий. Із задоволенням вони читали вірші та жартівливі гуморески, відгадували загадки, відповідали на питання вікторини «Казковими стежинами», танцювали запальний танок та співали пісню «Дорога добра». Гарного настрою додали дітям ігри та розваги, які зустріли їх на острові Розважальний. Повеселили школярів конкурсні завдання «Весела кулька», «Покажи слово», «Хто спритніший?», мальовничий конкурс «Я малюю літо». Атмосфера радості, позитивних емоцій супроводжувала учнів на протязі всього свята. Ось так цього дня весело, змістовно і відпочили, і позмагалися, і погралися наші діти!

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 740 | Додав: tetyana | Рейтинг: 0.0/0