П`ятниця, 19.04.2024, 13:12 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Серпень » 28 » Мить історії української Незалежності
Мить історії української Незалежності

День Незалежності кожного року нагадує не тільки українському народу, але і всьому світу, про існування нашої незалежної, демократичної та унікальної країни. І саме тому працівники бібліотеки запропонували своїм користувачам відвідати відео – екскурс «Незалежність країни – досягнення мільйонів».

Присутні на заході подивилися відео з мережі Інтернет «Проголошення незалежної України», «Історія Незалежної України», Фотолітопис незалежності України» та ін.  пригадали державні та народні символи, обряди та традиції нашої країни. А найголовніше вияснили, що, досягаючи власного успіху в житті, наші громадяни — і дорослі, і юні — тим самим створюють успіх цілої країни, що ми всі є часточками великого народу і цим по-справжньому пишаємось.

Підводячи підсумки проведеного заходу, бібліотекарі, звертаючись до забутого, відкривали історію України, нагадували традиції та культурні надбання, сприяли формуванню у користувачів людської гідності, любові до рідної землі, родини, свого народу.

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 555 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.5/2