Понеділок, 29.04.2024, 19:55 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2021 » Серпень » 17 » Навчання починається з дитячого садочку
Навчання починається з дитячого садочку

В рамках  реалізації проєкту простір креативного навчання «Ти можеш усе» за підтримкою Британської Ради, працівники нашої бібліотеки відвідали малюків ДНЗ №12 «Дзвіночок». Вони ознайомили дітей з книгами, які були отримані від Українського інституту книги  в рамках програми поповнення фондів публічних бібліотек.

Бібліотекарі запропонували дітям живу українську та англійську абетку та колекцію казок, в яких сторінки «оживають» – рухаються та розмовляють. Разом з книгою діти зробили перші спроби у читанні та запам'ятовуванні текстів. Вони  з цікавістю роздивлялися чудові енциклопедії  у доповненій реальності, дізналися про цілий всесвіт в глибинах океану  та космосу,  а також познайомилися із загадковими тваринами нашої планети.

Запрошуємо  дітей та їх батьків до нашої бібліотеки! Тут Вам завжди раді!

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 258 | Додав: tetyana | Рейтинг: 5.0/1