Субота, 27.04.2024, 01:40 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Вересень » 12 » Правила дорожнього руху знай – своє здоров’я зберігай
Правила дорожнього руху знай – своє здоров’я зберігай

Тепла осінь покликала школярів до навчання, але разом з тим й нагадала, що дорогою до школи потрібно бути уважним та зосередженим, й не вірша повторювати, а головне – правильно переходити дорогу, особливо перехрестя. Щоб нагадати учням, можливо, призабуті за літо правила, вчитель початкових класів запропонувала провести у бібліотеці відео-тайм «Безпечний дорожній рух», на якому діти за допомогою мультимедійного пристрою переглянули мультфільм, схвалений Міністерством освіти, присвячений головним правилам поведінки маленьких пішоходів на дорозі. Після перегляду відео учням були запропоновані ситуації порушень правил дорожнього руху, а діти повинні були знайти помилку, та виправити її. Заходи, присвячені безпеці дорожнього руху, необхідно проводити  вчителям із бібліотекарями та батьками. Адже здоров’я дитини – найцінніше, що є у світі. Тому – правила дорожнього руху знайте, та завжди їх пам’ятайте!

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 978 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1