П`ятниця, 17.05.2024, 10:44 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2015 » Грудень » 22 » Свято любові і добра
Свято любові і добра

Чи пам'ятає хтось із свого дитинства, коли зранку просинаючись, заглядав під подушку в очікувані омріяних подарунків в день Святого Миколая? Так, це традиційне дійство радує малюків і понині, які вірять у чудеса! Такі чудеса відбулися в міській бібліотеці у цей день.

Бібліотекарі Гук Л.П. та Піщенко Н.В. спільно з педагогом - організатором кімнати школяра «Факел» ЗОШ №10 Колпак О.М. провели дивовижне свято «Чарівна подорож до Миколая». Готувалися старанно і відповідально! Разом з Оленою Михайлівною діти робили для святого Миколая чудові поробки та малюнки, писали листи з побажаннями добра і миру в Україні. Про це вони попросили Миколая, запалючи свічку в бібліотеці. Зачарувала дітей і поява чаклунок Тіль ди і Матільди, які варили чудодійне зілля, пригощалися «чаєм доброти», веселили та розважали гостей. Велика кількість літературних конкурсів і вікторин «Лукошко казок», «Відгадай літературного героя», «Сонячне коло», «Чарівне слово» підняли дитячий настрій до максиму!

Діти проявили себе здібними та талановитими: вміло декламували вірші,виконували ролі акторів, співаків та екскурсоводів, провівши св. Миколая залами бібліотечної скарбниці.

Під час свята діти отримали не тільки позитивний гарний настрій, але й подарунки від святого Миколая. Веселого чарівного свята та здійснення найжаданіших мрій!

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 755 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1