П`ятниця, 19.04.2024, 01:57 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Березень » 2 » Ти з нами, Тарасе!
Ти з нами, Тарасе!

Проходить час, але залишаються в памяті народу імена, які з гордістю вимовляє і шанує все людство. До них належить й ім’я великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка, який є символом чесності, правди та великої любові до людини . Вся творчість великого Кобзаря зігріта гарячою любовю до України. Його безсмертні твори пронизані ненавистю до ворогів та гнобителів свого народу і були думами , гнівом та боротьбою багатьох мільйонів.

Поезію Шевченка вшановує увесь світ. Кожного року в березні наша бібліотека проводить Шевченківські читання. Цього разу працівники бібліотеки разом з учнями 2-А та 4-Б класу ЗОШ №10 провели голосні читання «Уклін тобі, Кобзарю». Діти читали не тільки твори поета, але і вірші інших авторів про Т.Г.Шевченка. Напам’ять бібліотеці вони залишили малюнки, які зробили власноруч. Працівники бібліотеки в читальному залі оформили книжкову виставку для широкого кола читачів «Шляхами великого Кобзаря».

Бібліотекар Гук Л.П. розповіла дітям про життєвий шлях Кобзаря, ознайомила школярів з народними переказами про Шевченка.

Сьогодні до нього, нашого Пророка, звертаємо наші погляди ми українці. Віримо, що здійснюються пророчі Тарасові слова:

І на оновленій землі

Врага не буде, супостата,

І буде син, і буде мати,

І будуть люди на землі.

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 604 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1