П`ятниця, 19.04.2024, 19:58 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Грудень » 28 » В очікуванні веселих свят!
В очікуванні веселих свят!

Всі дорослі та малі з нетерпінням вже чекають  новорічні свята, коли всюди з’являться прикрашені ялинки-красуні, кольорові кульки та блискучі гірлянди! А в нашій міській бібліотеці  підготовка до довгоочікуваних свят вже розпочалась. Бібліотекарі разом з дітьми почали прикрашати не тільки всі зали, але й імпровізовану ялинку, яка  «вдяглась» не тільки в серпантин, іграшки, але і у  новорічні прикраси , виготовлені  дитячими руками. На дитячому абонементі на відвідувачів очікує тематична книжкова виставка «Сніжний віночок сплітає зима», на якій можна ознайомитись не тільки з книжками та періодичними виданнями про зиму та новорічні свята, але й подивитись малюнки, які залюбки діти подарували бібліотеці!

Категорія: Виставки | Переглядів: 697 | Додав: tetyana | Рейтинг: 0.0/0