П`ятниця, 26.04.2024, 00:35 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Травень » 10 » Вулицями рідного краю
Вулицями рідного краю

До 85-ї річниці з дня заснування Донецької області в бібліотеці - філії №4 пройшов  краєзнавчий круїз «Мій край – моя радість» для учнів середнього шкільного віку ЗОШ № 10, а саме для учасників краєзнавчого шкільного гуртка під керівництвом учителя Бикової В.Г., ознайомив з історією виникнення міста Білицького. Бібліотекар розповіла про відомих людей міста, продемонструвала автографи поетів – аматорів, Мазуренка Олександра Андрійовича, що пішки обійшов усю Україну, Крістофера Нанна, британського фотографа, який відвідував нашу бібліотеку. Усі тематичні папки, що ведуться бібліотекарями, «Білицьке – рідне місто», «Відомі люди міста Білицьке», «Батько й син – одне життя на двох» (про двох чоловіків – Олексія та Булата Бутунаєвих), «Мандрівний подвиг біличанина» мали успіх серед присутніх. Книги, присвячені рідному краю, виставлені на виставці «Стрічка життя», також були оглянуті маленькими краєзнавцями. «Пізнай свій край, себе, свій рід, свій народ, свою землю – і ти побачиш свій шлях у життя…» (Григорій Сковорода)

Мета заходу – сприяння зацікавленості у вивченні історії рідного краю, виховування терплячості при проведенні краєзнавчих пошукових досліджень, розуміння власної значущості для розвитку містечка – після усного опитування «чи корисні надані знання?» повністю справдилася.
            Наш край, наша історія – варті пошани та гордості!

Категорія: Рідний край | Переглядів: 770 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.5/2