П`ятниця, 29.03.2024, 03:28 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2011 » Грудень » 03

У Білицькій музичній школі №2 пройшов вечір «Милосердя і доброта – людства два крила».

Підготували його викладачі музичної школи та бібліотекарі бібліотеки – філії №4. На захід були запрошені  ветерани, міські поети, користувачі  бібліотеки та мешканці міста. Ведучими  на святі були: викладач  Губа Олена Олімпіївна та бібліотекар Алтанець Віра Іванівна. У виконанні ... Читати далі »
Категорія: Співпраця з Музичною школою | Переглядів: 2357 | Додав: tetyana | Дата: 03.12.2011 | Коментарі (0)

Високий, стрункий, завжди підтягнутий, з почуттям гумору, - такий він – Губа Григорій  Іванович, вчитель музики, який близько 40 років живе і плідно працює в нашому славному місті Білицьке.

Григорій Іванович – людина цікава та багатогранна. Більше 30-ти років він обіймає посаду заступника директора  Білицької  музичної школи №2. Свою роботу виконує сумлінно. Завуч забезпечує повне і якісне виконання навчальних  планів, програм.

Категорія: Гості бібліотеки | Переглядів: 1445 | Додав: tetyana | Дата: 03.12.2011 | Коментарі (1)