П`ятниця, 29.03.2024, 17:32 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

В цей день весняний.
                                     В цей день святковий.
                                     Бажаємо щиро, бажаємо радо
Безхмарного неба, сонця в душі, здоров’я міцного, натхнення, кохання й краси.

Категорія: Анонси | Переглядів: 640 | Додав: tetyana | Дата: 07.03.2017 | Коментарі (0)

Шановні  користувачі сайта, любителі читання!
З 1 березня бібліотека оголошує благодійну акцію «Подаруй бібліотеці книгу».

Будь ласка, приєднуйтеся  до кола наших друзів, які вже подарували  читачам нашої бібліотеки книги. Їх із задоволенням читатимуть інші. Дякуємо!
                               Об'єднаймося заради читання!

Категорія: Анонси | Переглядів: 594 | Додав: tetyana | Дата: 01.03.2017 | Коментарі (0)

19 - 20 травня 2016 року на базі Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет» міста Слов’янськ пройшла науково – практична конференція «Спадщина Івана Франка у світлі сьогодення», присвячена 160 – річчю від дня народження Івана Франка (у межах реалізації науково – дослідної проблеми «Перспективні напрями сучасної науки та освіти»). На пленарному засіданні була присутня делегація відділу культури і туризму Добропільської міської ради. ...Ми не можемо назвати, мабуть, жодної ділянки людського духу, в якій би не працював Іван Франко і в якій він би не був великий. П. Загребельний ... Читати далі »
Категорія: Анонси | Переглядів: 892 | Додав: tetyana | Дата: 20.05.2016 | Коментарі (0)

12 жовтня у бібліотеці-філії № 4 (м. Білицьке) Добропільської міської ЦБС o 10.00 годині відбудеться урочисте відкриття Інтернет-центрів вільного користування мережею Інтернет. Бібліотеки Добропільської міської ЦБС - переможці другого раунду конкурсу проектів «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету» в рамках програми «Бібліоміст». Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у заході.

Чекаємо вас за адресою:

м. Білицьке, вул. Соцпраці, 50 – бібліотека-філія № 4.

Ласкаво просимо!
Категорія: Анонси | Переглядів: 1011 | Додав: tetyana | Дата: 11.10.2011 | Коментарі (0)