Четвер, 25.04.2024, 04:04 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2014 » Грудень » 13

Шановні вчителі, вихователі дитячих садочків, педагоги організатори та батьки, які бажають зробити новорічні свята для своїх дітей незвичайними, змістовними та цікавими! Наша бібліотека пропонує вашій увазі методичну книжково-журнальну виставку – «Зимові свята».

На цій виставці ви знайдете методичні поради для проведення свят зимового циклу для школярів 1 – 11 класів, а також розробки сценаріїв, колекції віршів, опис народознавчих традицій, легенди до свят та ще велику кількість пізнавального та корисного матеріалу.

Запрошуємо усіх бажаючих весело провести зимові свята відвідати виставку «Зимові свята». А бібліотекарі бажають усім читачам, любителям Wi ... Читати далі »

Категорія: Виставки | Переглядів: 839 | Додав: tetyana | Дата: 13.12.2014 | Коментарі (0)