П`ятниця, 29.03.2024, 15:51 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2015 » Вересень » 30
Напередодні Міжнародного дня людей похилого віку бібліотекарі бібліотеки – філії №4 завітали до Білицького будинку – інтернату для ветеранів та людей похилого віку (директор Коцар К.І.) на творчі посиденьки «Життєвий листопад». Осінь – золота і прекрасна, глибока і гарна, багата і багряна, красива, сумна, суха і дощова, рання і пізня, тиха і щедра, золотава і сонячна. Осінь – це улюблена пора багатьох живописців, композиторів, творчих людей. Мабуть тому, що почуття «осінь» живе в душі кожної людини, і щороку разом із природою кожен переживає його, переживає свій листопад. Але в цей чудовий, осінній день ми зібралися на творчі посиденьки. Завідуюча бібліотекою Краснопольська Т.В. познайомила присутніх зі збірками ... Читати далі »
Категорія: Співпраця з Будинком-інтернатом | Переглядів: 951 | Додав: tetyana | Дата: 30.09.2015 | Коментарі (0)