Четвер, 28.03.2024, 18:52 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2015 » Грудень » 04
Любі діти та турботливі батьки! Повідомляємо вас, що до читального залу міської бібліотеки надійшли новинки дитячої літератури, призначені не тільки маленьким читачам , а й школярам старшого віку. Це - різмаїття багатогранної тематики, яке відкриває таємничий світ космосу, людини, тваринного світу, дає відповіді на численні «чому?», «скільки?», «що?», «навіщо?» та інші. Чимало захоплюючих книжок стануть у пригоді дошкільнятам та учням молодших класів: казки зарубіжних письмеників, народні казки , книжки, які допоможуть в підготовці до школи, а також багато корисної літератури. Нові книги надійшли до нашої бібліотеки завдяки Добропільській міській владі. Бібліотекарі та читачі щиро вдячні за підтримку дитячого ч ... Читати далі »
Категорія: Нові надходження | Переглядів: 1086 | Додав: tetyana | Дата: 04.12.2015 | Коментарі (0)