П`ятниця, 29.03.2024, 14:03 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2015 » Грудень » 22

Чи пам'ятає хтось із свого дитинства, коли зранку просинаючись, заглядав під подушку в очікувані омріяних подарунків в день Святого Миколая? Так, це традиційне дійство радує малюків і понині, які вірять у чудеса! Такі чудеса відбулися в міській бібліотеці у цей день.

Бібліотекарі Гук Л.П. та Піщенко Н.В. спільно з педагогом - організатором кімнати школяра «Факел» ЗОШ №10 Колпак О.М. провели дивовижне свято «Чарівна подорож до Миколая». Готувалися старанно і відповідально! Разом з Оленою Михайлівною діти робили для святого Миколая чудові поробки та малюнки, писали листи з побажаннями добра і миру в Україні. Про це вони попросили Миколая, запалючи свічку в бібліотеці. З ... Читати далі »

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 746 | Додав: tetyana | Дата: 22.12.2015 | Коментарі (0)