Вівторок, 16.04.2024, 07:22 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2016 » Лютий » 20
Працівники бібліотеки-філії № 4 (Л.П.Гук та Н.В.Піщенко) провели виховний захід – караван книжок про кохання «Слово, окрилене любов'ю» на базі ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 Добропільської міської ради. Учні 9-го та 11-го класів (кл.кер. Т.М. Зінкевич та Н.В.Гуманська )із цікавістю слухали бібліографічний огляд книг, присвячених найсильнішому людському почуттю: П.Загребельного «Роксолана» та «Розгін», К.Маккалоу «Ті,що співають у терені», Е.М.Ремарк «Три товариші», С.Маер «Молодий місяць», «Любов у листах видатних людей ХVIII – XIX ст». Розповіді про книги супроводжувалися буктрейлером на книгу Е.М.Ремарк «Три товариші», презентаціями бібліотечної книжкової виставки «Сашко+Марійка=Коханню» та «Дівчина-загадка», музичним кліп ... Читати далі »
Категорія: Співпраця з ЗОШ №9 | Переглядів: 854 | Додав: tetyana | Дата: 20.02.2016 | Коментарі (0)