П`ятниця, 29.03.2024, 01:21 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2016 » Грудень » 02

Сучасні діти майже с пелюшок знають свої права: на життя, освіту, харчування, недоторканість житла, повагу та інші. Гадаєте, що це неправда? Ні! Урок правознавства «Обираю професію юриста» з учнями 3 класу ЗОШ № 10 (класний керівник Валентина Дмитрівна Гапон), проведений бібліотекарями бібліотеки – філії №4 довів, що про право наші дітки знають дуже багато! Наприклад, вони швиденько вирахували, які негативні якості людини потрібно ув’язнити на довічно: жадібність, злість, ненависть, лицемірство. За їхніми словами, бути юристом добре, тому що можна приносити користь добрим людям, наприклад, бабусям, яких потрібно захистити. Також учні розповіли все, що знають про Конвенцію ООН про права дитини, зважили, що батьки багато сил прикладают ... Читати далі »

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 618 | Додав: tetyana | Дата: 02.12.2016 | Коментарі (0)