П`ятниця, 19.04.2024, 14:28 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Серпень » 10

Доторкнись до мистецтва – відчуєш вічність. Неважливо, що Вам більш  до вподоби – сучасне чи класичне мистецтво, важливо мати зацікавленість ним. Бібліографічний огляд книжкової виставки «Мистецтво вічне» для читачів бібліотеки відбувся у читальній залі. Книги з розділу виставки «Мистецтво – основа життя» нададуть інформацію про поняття терміну, історію походження. Книги з розділу «Мистецтво України» розкриють таємниці виникнення видів мистецтва на теренах нашої країни. Книги розділу «Особистості, відомі всьому світові» зацікавлять автобіографічними нарисами про діячів мистецтва від театру до кіно. Основна мета огляду – з ... Читати далі »

Категорія: Виставки | Переглядів: 419 | Додав: tetyana | Дата: 10.08.2018 | Коментарі (0)