П`ятниця, 29.03.2024, 10:41 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Вересень » 20

До Всеукраїнської освітньої кампанії «Голуб миру» у бібліотеці провели акцію учні молодших класів з класним керівником Козюбердою А.О. та бібліотекарями бібліотеки – філії №4 «Мир у серці – мир у світі», присвячену Міжнародному дню миру. Здоров’я, веселість, душевна рівновага дітей цілком залежить від дорослих, які повинні робити світ кращим заради майбутнього – квітів життя – дітей. Навчаючи та виховуючи молоде покоління, освітяни змалечку прищеплюють любов до своєї країни, виховують почуття патріотизму та повагу до славних традицій пращурів. Діти з цікавістю слухали класного керівника, що розповідала про історію виникнення свята, брали активну участь у диск ... Читати далі »

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 450 | Додав: tetyana | Дата: 20.09.2018 | Коментарі (0)