Субота, 20.04.2024, 09:25 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Жовтень » 03

З метою впровадження проекту, який передбачає створення на базі кожної бібліотеки-філії Добропільської міської ЦБС інклюзивно-мистецького простору, Білицька міська бібліотека – філія № 4 організовує заходи зі спеціальними класами ЗОШ № 10 та підопічними Білицького БДІ. На глобальному рівні творчі процеси допоможуть людям з інвалідністю адаптуватися в соціумі, наповнити життя яскравими подіями та враженнями, приємними емоційними переживаннями. Реалізація проекту дозволить учасникам творчо самореалізуватися, вони отримають місце, де можна здобути знання, розкрити свої таланти, налагоджувати комунікативні навички, проявляти самостійність, відчувати себе повноцінніми членами суспільства, привертаючи увагу суспільства до людей з інвалідністю, п ... Читати далі »

Категорія: Корекційний клас ЗОШ №10 | Переглядів: 756 | Додав: tetyana | Дата: 03.10.2018 | Коментарі (0)