П`ятниця, 19.04.2024, 15:04 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Грудень » 26

Шановні користувачі бібліотеки та мешканці нашого міста Білицьке!
Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!
Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашій родині добро, мир і достаток. Бажаємо, щоб у новому році Ви здобули все те, про що так давно мріяли. Зичимо Вам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя! Бажаємо гарного настрою та кохання, нехай у Вашому житті панують гармонія та вдача! З Новим Роком!

Категорія: Виставки | Переглядів: 392 | Додав: tetyana | Дата: 26.12.2018 | Коментарі (0)

Залишився позаду 2018 рік, і ми за традицією надаємо  звіт про найбільш важливіші події та досягнення колективу бібліотеки за минулий рік. Кожен новий рік привносить в життя бібліотеки зміни, які роблять бібліотечне обслуговування більш різностороннім. Ми намагались, зберігаючи бібліотечні традиції, вдосконалюватись, впроваджувати інновації, бути активними, помітними, сучасними та креативними. Для нас важливо - отримати публічну оцінку діяльності, щоб розвиватися й надалі, щоб ще чіткіше вловлювати і враховувати у своїй роботі читацький пульс, і продовжувати йти в ногу з часом. Бібліотека – філія №4 - сучасний, привітний інформаційний центр для мешканців мі ... Читати далі »

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 503 | Додав: tetyana | Дата: 26.12.2018 | Коментарі (0)