П`ятниця, 29.03.2024, 08:41 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2019 » Березень » 23

Чоловіче рекламне агентство «Літературний смак» спільними зусиллями затвердило найулюбленішу книгу серед хлопців. Нею виявилася історична трилогія Володимира Рутківського «Джури» за більшістю симпатій та прочитаних сторінок! Директор рекламного агентства пан Михайло погодився з пропозицією й наказав піар – менеджерам розповсюдити інформацію про чудову книгу серед населення, а бібліотекарям порадив тримати книги В.Рутківського на доступному місці, тому що скоро серед  читачів попит на книги значно збільшиться! Читаймо кращі зразки сучасної української літератури, що сприяє розвиткові літературного смаку!
            &nbs ... Читати далі »

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 459 | Додав: tetyana | Дата: 23.03.2019 | Коментарі (0)

Читачі бібліотеки завітали з питанням: «Чи відрізняється друк сучасної книги від друку старих часів?» Питання чудове, тому бібліотекарі запропонували дітям самостійно спробувати знайти відповідь та пояснити незрозумілі терміни. Пропозиція була прийнята . Відповідь знайшлася доволі швидко, але перегляд відео настільки зацікавив, що разом ще здійснили віртуальну подорож таїнами сучасного друкарського мистецтва. Отже, книга – це друг, який завжди поряд,тільки руку простягни, а комп’ютер – помічник, який додатково надасть інформацію, якщо володієш навичками пошуку у мережі Інтернет.

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 402 | Додав: tetyana | Дата: 23.03.2019 | Коментарі (0)