П`ятниця, 19.04.2024, 12:50 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2020 » Травень » 06

Враховуючи ситуацію в країні, яка склалася у зв’язку з карантином та певними обмеженнями, соціокультурні  заходи бібліотеки  проходять дистанційно.  До Дня пам’яті та примирення й Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні бібліотекарі презентували своїм користувачам онлайн виставку – пам'ять «Роки війни – століття пам’яті».  Документи, представлені в експозиції, висвітлюють причини виникнення Другої світової війни,  відтворюють широку панораму подій від початку війни в 1939 році до капітуляції нацистської Німеччини. Після презентації виставки відбувся діалог – бесіда. Особливо учасників заходу зацікавила книга «Війна і мі ... Читати далі »

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 345 | Додав: tetyana | Дата: 06.05.2020 | Коментарі (0)