Вівторок, 23.04.2024, 22:06 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2020 » Червень » 04

Свято Трійці – одне з найулюбленіших в Україні, бо дарує надію на щедрий урожай. Свято Трійці святкують на п’ятдесятий день після Великодня. Цього року цей день припадає на 7 червня. Свято Трійці об’єднує всіх християн з Богом, єдиним у трьох особах: БОГОМ-БАТЬКОМ, БОГОМ-СИНОМ, БОГОМ-СВЯТИМ ДУХОМ. Головний зміст свята – прославити рослинний  світ, сонце, предків. Зелені свята святкують цілий тиждень. Напередодні свята, в суботу, будинок прикрашають гілками, травою, квітами. У цей день дівчата йшли в поле за квітами для вінків. Існувало повір’я, що на Трійцю, втілившись у зелень, у домівки приходять предки, благословляючи своїх нащадків миром і любов’ю.
    До свята Трійці бібліотекарі підготували інтерактивний тематичний плакат "Зелена неділя квітує чар - зіллям", який ознайомить відвідувачів  з історією, традиціями та обрядами цього свята, а також з книжками, які є в нашій бібліотеці.  &nbs ... Читати далі »

Категорія: Виставки | Переглядів: 367 | Додав: tetyana | Дата: 04.06.2020 | Коментарі (0)