П`ятниця, 19.04.2024, 18:44 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2020 » Червень » 23

Це свято було засновано ще в 1958 році урядом СРСР і називалося Днем радянської молоді. Після здобуття Україною незалежності молодіжні організації звернулися до чинного на той момент президента Леоніда Кравчука. У 1994 році гарант підписав указ No323/94 про святкування Дня молоді в Україні. Дата свята залишилася колишньою - в останню неділю червня.  І в 2020 році це свято випадає на 28 червня.

День молоді - прекрасне свято надії, мрій та великих звершень!  До нашої бібліотеки приходять молоді люди з новим світосприйняттям, сучасними потребами, різноманітними уподобаннями. Бібліотека  через  соціокультурні  заходи намагається  довести  молоді, що читання доставляє естетичну насолоду,  спілкування з  книгою  розкриває  широкі  горизонти  перед  людиною, сприяє  саморозвитку  особист ... Читати далі »

Переглядів: 302 | Додав: tetyana | Дата: 23.06.2020 | Коментарі (0)