Четвер, 25.04.2024, 09:24 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2020 » Вересень » 18

Першокласники  не вперше відвідують міську бібліотеку, деякі відвідували її ще з дитячого садочку. Сьогодні вони завітали в книгозбірню  з нагоди тижня, присвяченому Всеукраїнському дню бібліотек. Працівники  бібліотеки підготували для дітей  не звичайний урок, а бібліотечний  . Метою такого спілкування було  познайомити учнів 1 класу з основними елементами книги, навчити правильно користуватися  книгою та її довідковим апаратом.  Бібліотекарі розповіли дітям про структуру книги. Школярі дізналися що таке титульний лист, форзац, анотація, зміст, ілюстрація та довідковий апарат. Особливо  дітям сподобалися ігрові завдання «Як народилася книжка?&ra ... Читати далі »

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 198 | Додав: tetyana | Дата: 18.09.2020 | Коментарі (0)