Четвер, 25.04.2024, 15:31 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2021 » Квітень » 21

Добропільська центральна міська бібліотека стала однією з небагатьох, яка була відібрана на конкурсній основі для поповнення фондів у межах «Програми поповнення фондів публічних бібліотек» від Українського інституту книги. Білицька бібліотека - філія отримала 109 чудових, новеньких, гарненьких примірників для дітей, підлітків та дорослих читачів. Нові книги - це завжди велика радість як для бібліотекарів, так і для читачів, які мають велике бажання якнайшвидше познайомитися з цікавими, неповторними, фантастичними виданнями!

Щиро дякуємо Українському інституту книги за пізнавальну, цікаву та корисну літературу. Запрошуємо всіх мешканців міста до читання!

... Читати далі »
Категорія: Виставки | Переглядів: 247 | Додав: tetyana | Дата: 21.04.2021 | Коментарі (0)