Четвер, 28.03.2024, 11:21 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2021 » Грудень » 02

Щороку, 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає день людей з інвалідністю. Разом з нами живуть люди, фізичні можливості яких обмежені, які потребують додаткової уваги суспільства.
      Наша бібліотека вже багато років співпрацює з учнями спеціального класу ЗОШ  №10 ( кл. керівник Семенова О.А.). Напередодні  цього дня бібліотека запросила  дітей  цього класу на гру - вікторину  «На гостини до бібліотеки». Під час проведення заходу школярі не тільки приймали участь в заході, але і розфарбовували зимові розмальовки, а також відгадували загадки про зиму,  грали в цікаві ігри «Що ти побажаєш другу?», «Зимове &nbs ... Читати далі »

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 190 | Додав: tetyana | Дата: 02.12.2021 | Коментарі (0)