Четвер, 18.04.2024, 09:43 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2021 » Грудень » 16

Для юних читачів в бібліотеці оформлено книжкову виставку – інсталяцію «Зимові візерунки».  Бібліотекарі запрошують читачів відчути подих свят та переглянути виставку, присвячену зимовому циклу звичаїв та традицій нашого народу, на якій представлено найдивовижніші дитячі книжки про чарівну пору року – зиму, звичаї, свята та традиції нашого народу, а також чарівні поробки та малюнки, зроблені дитячими руками.

Категорія: Виставки | Переглядів: 195 | Додав: tetyana | Дата: 16.12.2021 | Коментарі (0)

Які тільки чудеса вміють створювати діти! В цьому переконалися працівники бібліотеки, запросивши на новорічну майстерню учнів спеціального класу ЗОШ №10 (кл.кер. О.А. Семенова). Школярі  із задоволенням  малювали новорічні малюнки, розфарбовували  розмальовки, а ще з паперу вирізали сніжинки. Скільки радості та позитиву отримали діти від своїх робіт, зроблених власноруч!  Новорі ... Читати далі »

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 217 | Додав: tetyana | Дата: 16.12.2021 | Коментарі (0)