Середа, 24.04.2024, 06:17 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2019 » Серпень » 29 » 29 серпня-день пам’яті за загиблими Героями в Іловайській трагедії.
29 серпня-день пам’яті за загиблими Героями в Іловайській трагедії.

м
       Минає 5-та річниця з часу Іловайської трагедії у серпні-вересні 2014-го.  У тому пекельному серпні загинули, були поранені, зникли безвісті сотні чиїхось синів, братів, чоловіків та батьків... Не можна забути ті страшні події. Іловайськ. Це слово обпікає болем і сумом.  Понад 1700 добровольців та військових брали   участь у боях поблизу цього міста на Донеччині. 366 загиблих, 158 зникли безвісти, 429 поранених, 128 полонених. Сумна і трагічна  статистика війни на Сході. 29  серпня ми з  шанобою схиляємо голови перед пам’яттю і  звитягою українських вояків. До 5-ї річниці  трагічних подій в читальній залі бібліотеки облаштовано виставку-вшанування  "Іловайськ. Не можна забути...".      Представлені на ній збірки спогадів, публіцистика, художня проза та інші видання, присвячені бурхливим та визначним подіям новітньої української історії: від Євромайдану до військових дій на Донбасі. Біля виставки працівники бібліотеки провели інформаційну п’ятихвилинку «Іловайський котел». Література на цю тему, здебільшого, спогади  учасників цих подій,  допоможуть зберегти правду про війну, героїзм та самопожертву.

Вічна пам’ять і слава полеглим і живим захисникам України.

Категорія: Виставки | Переглядів: 312 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1