Четвер, 18.04.2024, 12:13 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2019 » Листопад » 8 » 9 листопада - Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народних мистецтв

Відзначення Дня працівника культури та майстрів народного мистецтва – це визнання ролі української культури в процесі пробудження та формування національної свідомості. Протягом століть саме завдяки культурі наш народ  зберіг свою духовність та самобутність. Вагомий внесок у відродження національної культури вносять численні аматорські об’єднання, зберігають і передають  від покоління до покоління історичну пам’ять народу працівники клубів, музеїв, бібліотек.
          Шановні працівники культури, майстри народного мистецтва, аматори сцени!
 Щиро і сердечно вітаємо Вас  зі святом ! Бажаємо здоров’я, успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії, незгасаючого прагнення до самовдосконалення, творчого натхнення та щастя.

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 320 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1