Субота, 20.04.2024, 12:59 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2016 » Березень » 5 » «Бібліомістечко» вітає гостей!
«Бібліомістечко» вітає гостей!
На дитячому абонементі з’явився новий інформаційний стенд! Він класний , суперовий та яскравий! І недарма девіз «Хочеш бути сучасним, модним, розумним, креативним? Читай!» розмістився на центральному місці. Наш стенд не тільки для дітей, але їх батьків. Він оновлюється кожні два тижні. В рубриці «Вони люблять читати» розташовані фото дітей – постійних гостей бібліотеки. «Календарик- нагадайлик» розповість про літературні та пам’ятні дати. Рубрика «Радимо почитати» знайомить відвідувачів з новими надходженнями дитячої літератури. «Увага! Акція!Конкурс!» сповіщає читачів про розпочату акцію «Книга – в подарунок», присвячену Тижню дитячої та юнацької книги. «WWW. Креатив.UA» рекомендує перелік цікавих веб-сайтів. «Батьківська скарбничка» ознайомить з фотоконкурсом «Маленьке сонечко», опублікованим в місцевій газеті «Новий шлях». «Вам, запитайлики!» - рубрика для допитливих інтелектуалів. Відвідувачі з почуттям гумору,отримають задоволення від матеріалів «Веселої перерви». Неабияку увагу читачів привертає мобільний столик «Казкова галявина». Незвичайні хатинка й кошик містять щирі відгуки про найкращі прочитані книги та улюблену бібліотеку. Чекаємо на нових читачів! А постійним - даруємо посмішку, увагу ,приємні спогади, корисно проведений час та найкращого друга - КНИГУ!

Категорія: Виставки | Переглядів: 907 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1