Четвер, 25.04.2024, 02:11 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2019 » Лютий » 19 » Бібліотечний урок для першокласників
Бібліотечний урок для першокласників

Першокласники ЗОШ № 10  не вперше відвідують міську бібліотеку. Сьогодні вони завітали в книгозбірню  з нагоди тижня «Мої улюблені книжки». Працівники  бібліотеки підготували для дітей  не звичайний урок, а бібліотечний  «Її величність – Книга».

Метою такого спілкування було  познайомити учнів 1 класу з основними елементами книги, навчити правильно користуватися  книгою та її довідковим апаратом.

Бібліотекарі розповіли дітям про структуру книги. Школярі дізналися що таке титульний лист, форзац, анотація, зміст, ілюстрація та довідковий апарат. Особливо  дітям сподобалися ігрові завдання «Як народилася книжка?»,«Конструктор» та робота з пазлами «Впізнай казку». Маленькі відвідувачі прийняли жваве обговорення з приводу бережливого ставлення  до книги   та правил поведінки в бібліотеці. Такі спільні заходи початкової школи та бібліотеки привчають дітей шанобливо ставитися до книги  та сприяють зацікавленості дітей в систематичному читанні.

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 502 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1