П`ятниця, 26.04.2024, 10:47 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2019 » Вересень » 26 » Бібліотека – це казковий світ!
Бібліотека – це казковий світ!

На порозі професійного свята Всеукраїнського дня бібліотек міська  бібліотека проводить цикл заходів, серед  яких і бібліотечний урок  «Дім без книги – день без сонця!». Співрозмовниками спілкування стали учні 4-Б  класу ЗОШ №10 (кл. керівник Мамаєва О.В.). На уроці пройшла палка дискусія про потребу та користь читання у житті кожної людини. Діти висловлювали свої думки,але головним став висновок про те, що книга допомагає нам вчитись, працювати , жити, навчає рідної мови, розкриває красу поетичного слова. Школярі  також прийняли участь у обговоренні питань, які стосуються   правил користування книгою та бібліотекою. Заключним акордом заходу стала невеличка вікторина «Бібліотека – книжчин дім».
Міська бібліотека запрошує усіх бажаючих до себе на гостини!
Пам’ятайте, що книга - найкращий друг і порадник. Тож ставтеся до неї з повагою, шаною і любов’ю – вона віддасть вам усі знання,які люди накопичували протягом тисячоліть!

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 311 | Додав: tetyana | Рейтинг: 0.0/0