П`ятниця, 03.05.2024, 12:19 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2020 » Вересень » 15 » Бібліотека - книжчин  дім
Бібліотека - книжчин  дім

Наша бібліотека продовжує роботу з дітьми, які потребують особливої уваги та турботи. Чудові хвилини спілкування подарували працівники міської  бібліотеки   дітям  спеціального класу ЗОШ №10 (кл. керівник Горохова Т.І.), запросивши їх прийняти участь у вікторинах «Що я знаю про книгу та бібліотеку?» та «З  якої казки?». Школярі не тільки із задоволенням відповідали на питання, але й відгадували загадки та розповідали про свої улюблені книжечки .

Завдяки таким зустрічам  діти не тільки пізнають світ, поширюють свої знання, але отримують крихітку  тепла, добра та позитивних емоцій, виявивши при цьому бажання нових зустрічей з бібліотекою, де можна цікаво та весело провести свій вільний час.

Переглядів: 204 | Додав: tetyana | Рейтинг: 3.0/3