П`ятниця, 29.03.2024, 00:19 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2021 » Вересень » 24 » Бібліотека навчає цифровій грамотності
Бібліотека навчає цифровій грамотності

Пенсіонери є однією з найбільш соціально-вразливих груп населення. А технічний прогрес, який став великим помічником для молоді, зовсім залишив за бортом пенсіонерів. Будь які проблеми для пенсіонерів великі чи малі, без сучасного використання новітніх можливостей, стають для них непомірно важкими та не розв’язними. Саме тому до інтернет-центру бібліотеки завіталБібліотека навчає цифровій грамотностіи жінки поважного віку на урок «Базові цифрові навички». Тут вони отримали допомогу від працівника закладу Великоіваненко Ю. О. Присутні дізналися про додаток My Vodafone та вчилися опановувати його: самостійно вчилися поповнювати свій мобільний рахунок, переглядати дію пакету, а також змінювати бонуси на винагородження. Нові знання надали жінкам змогу ефективно використовувати інтернет для своїх потреб, впевненості в собі та побажання нових зустрічей для навчань з комп’ютерної грамотності.

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 183 | Додав: tetyana | Рейтинг: 5.0/1