Середа, 24.04.2024, 02:05 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2021 » Червень » 4 » Бібліотека – простір креативного навчання
Бібліотека – простір креативного навчання

Навчатися можна цікаво, весело та креативно, і бібліотекарі Добропільської МТГ докладають чимало зусиль, щоб спілкування читача з книгою було незабутнім та пізнавальним. У бібліотекарів з’явилася ідея про створення на базі бібліотек простору креативного навчання.

Через навчання і спілкування  користувачі бібліотеки навчаються взаємодіяти один з одним. Технологічні новинки дають можливість поєднати традиційні технології з новітніми, привернути увагу до дитячого читання, використовуючи доповнену віртуальну реальність, надають можливість кожному власноруч спробувати, як працюють новітні прилади, електронні сервіси.
       Для наших найменших учасників пропонуємо живу українську та англійську абетку та колекцію казок, в яких сторінки «оживають» – рухаються та розмовляють. Разом з книгою діти зроблять перші спроби у читанні та запам'ятовуванні текстів.

Для старших відвідувачів – колекція пізнавальних енциклопедій з доповненою реальністю. На підлітків чекають знайомства з таємницями космосу, дослідження тіла людини, подорожі  у дивовижний світ океану та тварин.
       Розвинути творчі та комунікативні здібності, поринути у світ фантазій нашим відвідувачам допоможуть 3D-ручки. Це сучасний пристрій, якій дозволяє власними руками створювати об’ємні фігури.
       Придбання інтерактивного реквізиту для навчання стало можливим завдяки фінансовій підтримці від Британської ради.
      Нові книги та гаджети чекають своїх користувачів у  Білицькій міській бібліотеці-філії.
     Тож чекаємо вас, дорогі користувачі, на знайомство з новими книгами, що оживають!
     Проект реалізовується в рамках програми Active Citizens Ukraine від Британської Ради при підтримці ГО «ДЦМ Добро».
#britishcouncil  #activecitizensua #dobrolibrary #бібліотеки_Добропілля  #ДЦМ_ДОБРО

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 191 | Додав: tetyana | Рейтинг: 0.0/0