П`ятниця, 19.04.2024, 01:23 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2021 » Червень » 12 » Бібліотека – простір креативного навчання
Бібліотека – простір креативного навчання

Навчатися можна цікаво, весело та креативно, і в цьому переконалися
  вихованці з пришкільного табору «Веселка» на базі Білицької I-III ст. ЗОШ №9. В Білицькій міській бібліотеці вони познайомилися з захоплюючими, незвичайними 4 D енциклопедіями у доповненій реальністі.

Енциклопедія у доповненій реальності «У глибинах океану» занурила присутніх в дивовижний підводний світ і познайомила з його мешканцями. За допомогою технології доповненої реальності вони змогли побачити життя на глибині 300, 500 і навіть 10 000 метрів, а також зробити захоплюючу інтерактивну подорож по уламках затонулих кораблів на дні моря.

Енциклопедія космосу у доповненій реальності - це унікальна книга, яка дозволила зробити справжню космічну подорож, побувати в дивних місцях нашої галактики і навіть за її межами.

З 4D Енциклопедією «Динозаври» стали  дослідниками мезозойської ери. Завдяки безкоштовного додатку DEVAR books у них з'явилося 33 динозавра, яких можна годувати і вигулювати в доповненої реальності. Дорогі діти, запрошуємо всіх до бібліотеки на знайомство з новими 4D енциклопедіями в доповненій реальності!

Проект реалізовується в рамках програми Active Citizens Ukraine від Британської Ради при підтримці ГО «ДЦМ Добро».
#britishcouncil  #activecitizensua #dobrolibrary #бібліотеки_Добропілля  #ДЦМ_ДОБРО

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 219 | Додав: tetyana | Рейтинг: 0.0/0