Середа, 24.04.2024, 00:59 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Березень » 14 » Бібліотека служить громаді
Бібліотека служить громаді

Білицька міська бібліотека являється культурним, інформаційним  та освітнім центром нашого міста. Не  перший рік вона  співпрацює  з  місцевими закладами та організаціями . Це і Будинок – інтернат для людей похилого віку, і Палац культури  ім. Т.Г. Шевченка,  і дитячі садочки, і  професійно - технічний ліцей, і  музична та загально - освітні школи, а також клуб за інтересом місцевих поетів «Пишущая братия».

Тут завжди тепло та по – домашньому затишно. Працівники бібліотеки своїх читачів зустрічають посмішкою, завжди протягують руку допомоги. Часто  мешканці місця висловлюють свою подяку бібліотекарям за плідну співпрацю, популяризацію національних цінностей, організацію та проведення  масових заходів, спрямованих на культурний та соціальний розвиток рідного міста. На протязі багатьох років міська бібліотека має тісні зв’язки з ЗОШ №10. Не тільки школярі, але й вчителі часті гості  та користувачі бібліотеки. Нещодавно  вчителі та учні початкових класів прийняли участь у відеозапису Всеукраїнського  конкурсу учнівської та студентської творчості, який направлений  сприянню глибшому ознайомленню та вивченню молоддю  спадщини великої української поетеси Лесі Українки «Змагаймось за нове життя». Ось і цього разу колектив вчителів  щиро дякує бібліотеці за допомогу та надане приміщення читального залу для проведення відео з’йомки учасників конкурсу-фестивалю.

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 463 | Додав: tetyana | Рейтинг: 0.0/0