Четвер, 28.03.2024, 18:01 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2021 » Жовтень » 29 » Будьте обережними з псевдо-новинами!
Будьте обережними з псевдо-новинами!

Чимало людей не здогадуються, що існує багато видів маніпуляцій, пов’язаних з медіа та як вони впливають на їх життя. І чи потрібно контролювати цю інформацію?  Саме про це йшла сьогодні мова на інформаційній годині з медійної грамотності для юнацтва «Як розпізнати фейкову інформацію?». Вона пройшла в рамках Всесвітнього тижня медійної та інформаційної грамотності – 2021 в стінах нашої бібліотеки з дотриманням протиепідемічних заходів та усіх карантинних обмежень.

Присутні на заході дізналися  про те, як правильно розпізнавати  інформацію, перевіряти її достовірність та надійність, а також відрізняти фейкову інформацію від справжньої та що для цього потрібно робити. Після перегляду відеоролику «Як розпізнати фейк?», молоді люди прийняли участь у його обговоренні.

Бібліотекар ознайомила присутніх з книгами з комп'ютерної грамотності, які є на полицях нашої бібліотеки. Такі корисні заходи навчають розпізнавати та  контролювати фейкову інформацію, тому будьте завжди обережними з псевдо-новинами.
#MIL2021 , #MIL2021_Ukraine_library

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 202 | Додав: tetyana | Рейтинг: 5.0/1