Неділя, 05.04.2020, 21:51 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Березень » 9 » Чарівний світ книжок Наталії Забіли
14:04
Чарівний світ книжок Наталії Забіли


Наталя Львівна Забіла  по праву вважається зачинателькою сучасної української літератури. Чимало поколінь із захватом читали й читають  яскраві казки й оповідання письменниці. З любов’ю та неодмінною цікавістю сприймають її творчість.
Наталя Забіла подарувала дітям майже 200 книжок. У творчому доробку письменниці вірші,повісті, оповідання, п’єси та драматичні поеми. На таких творах, як «Хатинка на ялинці»,  «Ясоччина книжка», «Веснянки», «Веселі друзі» та багатьох інших виховувалось не одне покоління української дітвори. У 1972 році за фантастичну п’єсу «Перший крок» та драматичну поему «Троянові діти» Наталя Забіла першою в Україні була удостоєна премії  ім. Лесі Українки. У творчій скарбниці письменниці є чимало перекладів: переспів «Слова о полку Ігоревім», казки О.Пушкіна, вірші М, Лермонтова, С.Маршака, С. Михалкова та інших поетів.
Шануючи творчість дитячої письменниці та з нагоди  115 річниці з Дня народження на дитячому абонементі оформлена книжкова виставка – портрет «Улюблена письменниця багатьох поколінь», на якій представлені книжки, які є на полицях нашої бібліотеки. 
Запрошуємо всіх відвідувачів ознайомитися з творчістю Наталі Забіли, книжки якої приваблюють  материнською щирістю, добротою та справжньою любов’ю до дітей.
                              


Нравится

Подібні новини:


Переглядів: 245 | Додав: tetyana | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]