Субота, 20.04.2024, 04:26 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Червень » 21 » Чудова земля Україна!
Чудова земля Україна!

Чи замислювались ви чому так ніжно тріпоче серце при згадці про старе дерево чи скромні квіточки, що ростуть біля батьківського порогу? Кожна людина з великою любов’ю і душевним трепетом згадує те місце, де вона народилася, де промайнуло її дитинство.  То  родинне вогнище, маленька батьківщина кожної людини. Мабуть тому, що серце приростає до рідної землі, яка випестила тебе і яку ти зігрів своїми руками.

Саме про рідну Батьківщину йшла мова на заході, присвяченому Україні  «Моя  Батьківщина  - Україна», який підготували працівники міської бібліотеки для пришкільного табору «Веселка» (ЗОШ №10).

З цікавістю вислухали діти розповідь бібліотекаря Гук Л.П. про історичне минуле нашої країни,  її  географічне розташування, державні та народні символи, легенди «Наша земля»,  «Про державні символи», «Молитву до мови».  Не менш захоплюючими були і відео подорожі «Найдивовижніші міста України» та «Неймовірне відео про Україну».

Завдяки таким зустрічам школярі мають змогу поглибити свої знання про країну, в якій вони живуть,  розширити світогляд  про іі культурну  та історичну  спадщину.

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 782 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.5/2